Supi se slétají Tour 2020 českej skupiny Citron sa presúva na jeseň

Z dôvodu pandémie koronavírusu a na základe rozhodnutia vlády Českej republiky o karanténe presúva česká hard&heavy legenda Citron svoje turné na jeseň. Vstupenky ostávajú v platnosti. Pokiaľ by fanúšikom nové termíny nevyhovovali, môžu lístky vrátiť v miestach predpredaja do 31. mája 2020.

Turné sa presúva s kompletnou produkciou tak, aby fanúšikovia o nič neprišli. Svoju účasť na jesennej šnúre potvrdila aj slovenská hosťujúca kapela Symfobia. Rovnako aj violončelové duo doplní špeciálnu unplugged pasáž koncertu podľa pôvodného plánu a každý fanúšik koncertu dostane nový maxi singel „Supi se slétají“ zdarma.

CITRON ešte stihol odohrať dva koncerty – v mestách Příbram a v Cheb. Časť fanúšikov tak už zažila úplne novo poňatú produkciu. V novom akustickom podaní zazneli legendárne hity ako „Radegast“, „Revizor“, „Kráska a Radegast“ a veľký ohlas zaznamenala kapela i na medley svojich rockových balád. V zostave ako tradične nechýbala ani rocková dračica Tanja, ktorá popri svojich rokmi preverených hitoch predstavila aj singlovú novinku „Křížová cesta“. 

Skupina bude môcť využiť neplánované prerušenie turné na práce v štúdiu a k dokončeniu pripravovaného nového radového albumu, ktoré nadviaže na úspešnú dosku Rebelia rebelov z roku 2016. Citron teraz hlavne posiela všetkým svojim fanúšikom veľa síl a energie potrebnej k zvládnutiu súčasnej situácie. Sme v tom spoločne a spoločne to porazíme!

Supi se slétají Tour 2020 českej skupiny Citron sa presúva na jeseň

Cintron koncert

Nové termíny turné:

02.10. Havlíčkův Brod
03.10. Písek
09.10. Strážnice
10.10. Zlín
16.10. Boskovice
23.10. Mladá Boleslav
24.10 Křesenice u Kutné Hory
29.10 Hranice na Moravě
06.11. Třebíč

Supi se slétají Tour 2020 českej skupiny Citron sa presúva na jeseň

Citron koncert

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *