SUM41 je veľkým headlinerom festivalu TOPFEST

Kanadskí rockeri sa dali dohromady v roku 1996 pod názvom SUM41 a v roku 2001 vydali svoj debutový album All Killer, No Filter. Najväčší úspech dosiahli po vydaní singlu Fat Lip, ktorý sa umiestnil na prvom mieste v americkom rebríčku Modern Rock Tracks a dodnes patrí k najúspešnejším singlom. 

Za svoj debut získala skupina SUM 41 platinovú platňu v USA, Kanade a v Spojenom kráľovstve. Možno si pamätáte, možno nie, ale SUM 41 na Topfeste vystupovali – v roku 2011. Organizátori však neváhali a kapelu po veľkom úspechu v minulosti pozvali aj na Topfest 2020. 

Kapela SUM 41 bola sedemkrát nominovaná na cenu Juno Awards, ktorú sa jej podarilo vyhrať dvakrát. Bola dokonca nominovaná na cenu Grammy v kategórií Best Hard Rock / Metal Performance za skladbu Blood In My Eyes, ale prehrala s kapelou Foo Fighters. 

Na kapele SUM 41 vyrástla celá generácia fanúšikov zo Slovenska, a tak by ste si tento koncert nemali nechať ujsť. 17. ročník festivalu Topfest 2020 sa koná 26. až 27. júna 2020 v Areáli Zelená Voda v Novom Meste nad Váhom.

SUM41 je veľkým headlinerom festivalu TOPFEST

Vybraní interpreti – Topfest, Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *