Such Is Life je aj o neúcte k prírode a domorodým ľuďom

Nedávno vydaný nový singel SUCH IS LIFE od kapely Steve Misik & Co. sa nahrával v dôsledku korona problémov v troch krajinách – každý člen kapely v inom štáte.

SUCH IS LIFE je pieseň o „civilizovanom človeku“, duševnej nestabilite a neúcte k prírode a domorodým ľuďom. V textoch sa objavuje človek, ktorý filozofuje o predsudkoch, svojich skutkoch v živote.
Dúfajme, že tieto ťažké časy prinútia každého zamyslieť sa a viac ľudí si uvedomí, že malé veci môžu priniesť skutočné šťastie do každodenného života. A dúfajme, že keď táto pandémia skončí, každý ocení matku prírodu, slnečné žiarenie, prechádzky, rozhovory a stretnutia s blízkymi a ďalšími ľuďmi viac ako doteraz. Žiaľ, je vidieť dosť nenávisti v každej oblasti, ako aj na sociálnych sieťach.

Prihláste sa do newslettra na oficiálnej stránke kapely a každý prihlásený dostane najnovšie správy, dátumy koncertov, prípadne lístky zadarmo. Každý tiež získa okamžitý prístup k najnovším singlom zadarmo + stiahnutie jedného kompletného albumu zadarmo. Prihláste sa na oficiálnej stránke https://www.stevemisikco.com

Kapela už pripravuje vydanie ďalšieho singla „Stuck in the truck“, v ktorom bude účinkovať špeciálny hosť Derek Sherinian na klávesoch (Sons Of Apollo, Black Country Communion, Planet X, ex-Dream Theatre, ex-Kiss, ex-Billy Idol, ex-Alice Cooper, ex-Yngwie Y. Malmsteen a ďalší).

Linky, kde nájdete hudbu kapely

iTunes: https://itunes.apple.com/es/artist/steve-misik-co./id1125708902
Amazon: https://www.amazon.com/dp/B01M4MO5BJ/ref=sr_1_2?s=dmusic&ie=UTF8&qid=1477236315&sr=1-2-mp3-albums-bar-strip-0&keywords=Steve+Misik+%26+Co
Spotify: https://open.spotify.com/artist/2XUcrOmD1MCmjP3tfDFPu6?si=b0OqPh34QYSIkkYGyBCoyQ
Tidal: https://listen.tidal.com/artist/7931179
Deezer: https://www.deezer.com/sk/artist/10567531
Youtube music: https://music.youtube.com/channel/UCyd5BEEXi4Bt9i0vgEAzSAA
CD kúpite: https://stevemisikco.bandcamp.com/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *