Stryper netaja nadšenie nad pripravovanou novinkou

Kapela označovaná ako legenda kresťanského hard rocku STRYPER oznámila, že prednedávnom dokončila nahrávanie všetkých skladieb, ktoré sa objavia na ich pripravovanom albume. Ešte je potrebné dokončiť gitarové sóla a spev a majstri na to povolaní sa môžu pustiť do mixovania a mastrovania.

 

Frontman kapely Michael Sweet sa k nahrávaniu vyjadril veľmi spokojne: „Šlo to oveľa rýchlejšie, ako sme očakávali a znie to skvele! Všetci sme sa opäť veľmi bavili pri tvorení muziky a vložili sme do nej nového ducha a nový prístup. Je ňou celou opäť cítiť rok 1985. V tejto hudbe je niečo, čo musíte zažiť, nedá sa to opísať. Všetci sme veľmi vzrušení a cítime, že toto by skutočne mohol byť najlepší album, aký sme kedy nahrali. Je veľmi výnimočný a má energiu ako žiadny iný. Nevieme sa dočkať momentu, keď si ho vypočujete. Apríl je ale ešte veľmi ďaleko.“

 

Sweet sľubuje, že názov a text titulnej skladby pripravovanej dosky budú pre ich fanúšikov skutočne šokujúce. „Budú šokujúcejšie než skladba To Hell With The Devil. Keď to ľudia budú počuť, budú hovoriť: Čože? Môžeš mi to zopakovať? Veľa textov na albume ma terapeutický charakter, pochádzajúci z obdobia dva či tri roky dozadu.“ A čo sa týka hudby, Sweet opisuje túto novinku ako „čistokrvný Stryper s malou prímesou AC/DC a Judas Priest. Je to hymna s priamočiarym, zapamätateľným, spevným refrénom a ľudia si povedia: Áno, to je ono!“ Uvidíme, či fanúšikovia budú skutočne takí nadšení ako Michael Sweet.


Použité zdroje:
blabbermouth.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *