Stratovarius poteší metalistov, v máji zahrá v Košiciach

Do Košíc príde 31. mája fínska powermetalová legenda Stratovarius, a spolu s ďalšími skvelými muzikantmi vytvoria na Open Feste parádnu atmosféru.

Druhým zahraničným hosťom budú nemeckí Freedom Call v rámci prvej časti EU TOUR – Light Over the Beyond Tour 2014. Kapela má u nás veľkú fanúšikovskú základňu, na Slovensku vystúpila už päťkrát. Ako vďaku za priazeň odohrajú Freedom Call až 90-minútový koncert! 

Singel Unbreakable od Stratovarius bol minulý rok dlhú dobu najhranejšou skladbou vo fínskych rádiách. Vypočuť si ho môžete na videu nižšie. Potom nasleduje skladba Halcyon Days.

Od skupiny Freedom Call ponúkame ochutnávku vo forme Union Of The Strong.

Spomenuté dve svetové hviezdy doplnia tie slovenské – Tristana, Ravenclaw, Meredith a Príjemná spoločnosť.

Festival Open Fest sa bude konať v košickom amfiteátri na konci mája, začiatok akcie je naplánovaný na 16:00. Cena vstupenky je 11€ a zakúpiť si ju môžete v sieti Ticketportal.

Toto je len prvá časť Open Festu, v priebehu júla a septembra vás čaká pokračovanie. Cieľom festivalu je predstaviť rockové kapely z domácej scény a k tomu pridať aj svetoznámu hviezdu, čím si slovenskí hudobníci zvýšia popularitu.

Spolu s organizátormi Open Festu, agentúrou EPG.two s.r.o., sme pre vás pripravili súťaž. Odpovedzte správne na otázku v termíne od 1.mája do 25. mája a môžete vyhrať 2 vstupenky. Držíme palce.

Stratovarius poteší metalistov, v máji zahrá v Košiciach

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *