Stratovarius Freedom Call už túto sobotu!

Už túto sobotu zahrajú v Košiciach kapely svetových rozmerov – Stratovarius a Freedom Call – v rámci festivalu Open Fest. Ak sa vám nepodarí prísť, sledujte našu stránku, z akcie prinesieme reportáž. 

Stratovarius po poslednom svetovom turné k albumu Nemesis vydáva dokumentárne Live-DVD o tom, čo všetko sa okolo nich na turné dialo. DVD, ale aj niekoľko rarít z tvorby kapely, si budete môcť zakúpiť aj priamo na sobotňajšom koncerte.

Nemeckí Freedom Call prídu s novým albumom Beyond a do varu vás táto powermetalová formácia bude držať celých 90 minút!

Okrem zahraničných interpretov sa na akcii Open Fest budú prezentovať zástupcovia našej scény – Tristana, Ravenclaw, Meredith či Príjemná Spoločnosť. Ravenclaw na mieste predstavia nový CD-singel „Today“, ktorý bude možné zakúpiť priamo na mieste za mimoriadnu cenu 1€

Organizátori nezabudli ani na vyrastajúcu generáciu rockerov a v predvečer Medzinárodného dňa detí bude spustená akcia – deti do 110 cm budú môcť prísť na koncert zadarmo – rodičia však potrebujú platnú vstupenku. 

Predaj vstupeniek s akciovou cenou 12€ sa končí v piatok 30. mája podvečer. Samozrejme, vstupenky sa budú dať zakúpiť aj v deň koncertu, ale už za cenu 15€, a to v sieti Ticketportal do 12-tej hodiny, alebo priamo na mieste v pokladni Amfiteátra. 

Stratovarius Freedom Call už túto sobotu!

O čo ide Open Festu?

Predstaviť rockovým fanúšikom niekoľko domácich rockových kapiel a ako bonus k nim na záver pridať ešte aj niekoho svetoznámeho. Slovenskí muzikanti si tak zahrajú s hviezdnym hosťom na jednom pódiu. 

Viac info o akcii nájdete na https://www.facebook.com/amfikkosice, www.epg.sk alebo na www.stratovarius.com. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *