Storyum sa pomstili v novom klipe

Krásne ženy, nebezpeční muži, alkohol, drogy, exkluzívne miesta a temné zákutia. To je nový videoklip kapely STORYUM k piesni Sweet Killer, ktorý je predzvesťou pripravovaného albumu Freedom.

 

Scenár nového videoklipu k skladbe Sweet Killer vás prevedie smutnou historkou o utrápenej láske a trpkej pomste. Sweet Killer bola prvou piesňou pre pripravovaný album Freedom. Ten je už kompletne nahraný, za sebou má aj mastering a momentálne sa čaká na jeho vylisovanie.

Storyum sa pomstili v novom klipe

„Je to jedna z tvrdších piesní a dobre vystihuje hudbu kapely. Dokonca sme hneď vedeli, aký klip by sme chceli k nej mať. Potrebovali sme tam drsňáka, ktorý žije život na hrane zákona, bez žiadnych výčitiek,“ hovorí o klipe gitarista Los Davidos. O scenár a produkciu sa postaral gitarista a zakladateľ formácie Storyum, Joe Janik, technickú časť zabezpečili chalani z Moony Cinema. „Bola to rôznorodá a náročná práca. No najlepšie bolo nakrúcanie pri bazéne, kde sme mali dvadsať krásnych dievčat v bikinách a tie si to užívali, ako by boli súčasťou letnej párty. Treba podotknúť, že sme vtedy konzumovali aj dosť veľa alkoholu,“ spomína na natáčanie Joe Janik.

 

Videoklip poukazuje na stále temné zákutia našej čiernej ekonomiky sprevádzanej násilím a tragédiami. Inšpiráciu Storyum hľadali v mafiánskych príbehoch z divokého obdobia deväťdesiatych rokov.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *