Stone Sour sa vracajú na scénu s ďalšou novinkou

Po štyri roky trvajúcej prestávke od vydania piateho štúdiového albumu House Of Gold & Bones – Part 2 sa STONE SOUR vracajú na scénu vo veľkom štýle. Vypustili von nový klip a prezradili presný dátum, kedy si budeme môcť vypočuť celú novinku Hydrograd.

 

V marci sa Corey Taylor v rozhovore pre Loudwire vyjadril o nadchádzajúcom albume veľmi kvetnatými výrazmi. Bol z neho nadšený a povedal, že ak by sa nedostal do problémov, zahral by ho pre ľudí aj hneď v tom momente. Ďalej prezradil, ako album vysoko predbehol očakávania samotnej kapely. Vraj ide o rock n‘ roll v najčistejšej a najlepšej forme.

 

Taylor vydanie Hydrogradu v náznakoch avizoval už rok dopredu, keď sa o ňom rôznymi spôsobmi zmieňoval v postoch na sociálnych sieťach, ale aj odpovediach na otázky fanúšikov na Twitteri či Instagrame.

 

Pôvodne mal Hydrograd obsahovať osemnásť skladieb, no na finálnu verziu sa dostalo ,,iba“ pätnásť z nich. Tie bude možné vypočuť si všetky od 30. júna. Zatiaľ si však treba spraviť náladu a chuť prvými dvomi zverejnenými skladbami.

Keďže lastovička má na let dve krídla, aby nekrívala ani fanúšikovská túžba po novom materiáli Stone Sour, kapela 27. apríla vyhodila na YouTube audio Song #3 spolu s piesňou Fabuless, ktorá rovno vyšla s oficiálnym videom. Ten režíroval P.R. Brown. Brown so Stone Sour spolupracoval už v minulosti na klipoch k Hesitate, 30/30-150 a Digital (Did You Tell). Okrem iných tento dizajnér vypomáhal s niektorými videami i v prípade Avenged Sevenfold, Green Day, My Chemical Romance, Slipknot, Bullet For My Valentine či Sixx:A.M..

 

Tracklist albumu Hydrograd:

 1. YSIF

 2. Taipei Person / Allah Tea

 3. Knievel Has Landed

 4. Hydrograd

 5. Song #3

 6. Fabuless

 7. The Witness Trees

 8. Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)

 9. Thanks God It’s Over

 10. St. Marie

 11. Mercy

 12. Whiplash Pants

 13. Friday Knights

 14. Somebody Stole My Eyes

 15. When The Fever Broke


Použité zdroje:
Foto: stonesour.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *