Steven Adler mal byť súčasťou reunionu Guns N‘ Roses, no zranil sa

Pôvodný bubeník GUNS N‘ ROSES Steven Adler mal vraj hrať oveľa väčšiu rolu v reunione kapely. Zradil ho však chrbát.

 

Bubeník sa so znovuobnovenou formáciou Axl Rose, Slash a Duff McKagan predstavil na dvoch koncertoch minulé leto. Cvičil však na viac, to sa ale nestalo. O tom, aké to bolo postaviť sa so svojimi bývalými spoluhráčmi na pódium po dvadsiatich šiestich rokoch, povedal: „Bolo to ‚Ďakujem ti, Bože, za tento krásny dar‘.“

 

Adler tvrdí, že hral dva roky dvakrát denne 25 piesní – skladby z Appetite For Destruction, Use Your Illusion a aj tie, k hraniu ktorých sa na Use Your Illusion predtým nedostal.  Keď zistil, že reunion asi naozaj bude, tešil sa, že bude v top forme. Pri druhej skúške si však vraj zranil chrbát a potreboval menšiu operáciu. Myslel si, že mu dovolia po operácii sa vrátiť, ale nestalo sa tak, no aj tak vraj necíti voči kapele hnev.

 

Údajne mal Steven na koncertoch hrať piesne z albumov Appetite For Destruction, Lies a tri alebo štyri skladby z UYI, zvyšok mal pokryť Frank Ferrer. Napriek tomu všetkému je však rád, že toho mohol byť súčasťou. Nemysliac len reunion, ale celé pôsobenie legendy Guns N‘ Roses. 

https://youtube.com/watch?v=kZJ5CXCqY3M


Použité zdroje:
teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *