Steve Harris z Iron Maiden so svojou bokovkou v MMC

Začiatkom prázdnin sa na žilinskom letisku uskutočnila najväčšia šou tohto roka na Slovensku, koncert IRON MAIDEN. Už onedlho, počas jesene, k nám zavíta zakladateľ a jediný pôvodný člen tejto skupiny, kapelník a basgitarista v jednom, Steve Harris. V bratislavskom MMC vystúpi vďaka Obscure Promotion 17. novembra 2016 so svojím sólovým projektom BRITISH LION.

  

Steve sa myšlienkou na vlastný projekt, odlišný od práce v Iron Maiden, pohrával dlhší čas. Stále však nenachádzal vhodný čas, chuť alebo kolegov. Až prišiel rok 2012 a všetko napokon vyšlo. Prvý album kapely British Lion vyšiel pod rovnomenným názvom už 24. septembra toho istého roka. Harris je uvádzaný nielen ako autor hudby všetkých desiatich skladieb, tak odlišných od štýlu Iron Maiden, ale aj ako producent albumu.

  

V úlohe hosťa sa predstaví britská heavymetalová formácia VOODOO SIX. Svoj posledný album Songs To Invade Countries To vydali ešte v roku 2013. V tom istom roku robili predskokana Iron Maiden na dvadsiatich ôsmich letných koncertoch európskej časti Maiden England World Tour. Počas neho spolu s Iron Maiden vystúpili aj na Topfeste v Piešťanoch. Aktuálne chystajú novinku, ktorú chceli vydať ešte v tomto roku, ale vraj sa pri jej nahrávaní vyskytli nepredvídateľné problémy. Očakáva sa, že na koncertoch niečo z nej predstavia.

  

Vidieť persónu svetového formátu nie je každodenná záležitosť. Klubové priestory MMC umožňujú mať svoj idol na dosah, čo pri veľkých open air vystúpeniach nemáte šancu zažiť. Nepremeškajte toto jedinečné vystúpenie a neotáľajte s kúpou vstupeniek. Predsa len, klub nie je štadión či letisko. Vstupenky kúpite na webe agentúry www.obscure.cz a v sieti Ticketportal.

Steve Harris z Iron Maiden so svojou bokovkou v MMC

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *