Steel Panther spojili sily so Stone Sour

Občas si možno poviete, že ste už videli všetko. A potom sa predsa nájde niečo, čo vás šokuje viac než čokoľvek pred tým. V tomto prípade je to napríklad Corey Taylor aj s celým STONE SOUR v obtiahnutých, dajme tomu, legínach, v parochniach, jednoducho kompletne v štýle glam rocku. Na otázku prečo je odpoveď,  že vypomáhali v novom klipe STEEL PANTHER.

 

Každý fanúšik Slipknotu a Stone Sour vie, že Corey je za každú srandu. Zrejme preto Steel Pantherom nedalo veľa námahy, aby ho ukecali na spoluprácu na skladbe Wasted Too Much Time z ich najnovšieho albumu Lower The Bar. Na tom by nič nebolo, veď spolupráca sem, spolupráca tam, hocikto dáva dokopy hocičo s hocikým. No vďaka tomuto zlúčeniu máme možnosť vidieť Stone Sour tak, ako sme ich ešte nikdy nevideli. Keby človek nevedel, že tam sú a nedokázal rozoznať určité znaky, ktoré prezradia ich prítomnosť, nespoznal by ich.

 

Video je režisérskym počinom bubeníka Steel Panther Stixa Zadiniu. Pokúsil sa v ňom zachytiť a vizualizovať posolstvo skladby Wasted Too Much Time, ktorá je o zostávaní vo vzťahu, čo nemá budúcnosť a prináša len viac a viac problémov. Stone Sour sú v ňom skupinou hrajúcou na domácej párty, pričom Corey Taylor je v ňom štýlovo veľmi podobný spevákovi Steel Panther Michaelovi Starrovi.


Použité zdroje:
Foto: teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *