Steel Panther pobavia aj Bratislavu

Americká heavy metalová kapela z L.A. Steel Panther, známa svojimi vtipnými textami a prehnanou pódiovou show parodujúcou životný štýl 80. rokov, pobaví v rámci svojho turné aj Slovákov.

Turné „Spreading the Disease Tour“ začína v utorok 4. februára v holandskom Groningene. „Ako lepšie sa dá naštartovať európske turné, než v zemi drog a slávy,“ hovorí basgitarista Lexxi Foxx . Muzikanti zavítajú do rôznych miest po celej Európe vrátane Nemecka, Francúzska, Španielska, Veľkej Británie, Českej republiky, aj Slovenska. Dejiskom show bude bratislavský Majestic Music Club 1. marca.

V roku 2012 boli Steel Panther ocenení ako „Najlepšia živá kapela“ na Loudwire Music Awards a porazili tak slávnejších kolegov ako Iron Maiden, Metallica, či Tool.

Steel Panter a producent Jay Ruston (Anthrax , Stone Sour) v poslednej dobe pracovali na treťom albume, ktorý je pokračovaním kritikou kladne prijatého titulu „Balls Out“ z roku 2011. Album debutoval na prvej priečke Billboard Top Comedy Chart reprezentovaný hitom „If You Really Really Love Me“.

Steel Panther boli dlhší čas najlepšie stráženým rockovým tajomstvom. Vzhľadom na úspech ich albumu a na živé vystúpenia sa kapela teší z veľkej obľuby u fanúšikov a stala sa kultovou legendou na scéne v L.A.

K muzikantom zo Steel Panther sa na javisku už pripojili také ikony rock and rollu ako sú Steven Tyler z Aerosmith, Paul Stanley z Kiss, Corey Taylor zo Slipknot, Tom Morello z Rage Against The Machine / Audioslave či Chester Bennington z Linkin Park.

Ak sa chcete pozrieť, čo Steel Panther vedia predviesť, kliknite na ich oficiálnu stránku http://www.steelpantherrocks.com/

Vstupenky na koncert Steel Panther zakúpite prostredníctvom www.xl.sk a pozor, ich cena sa bude postupne zvyšovať. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *