Steel Panther nakazia aj Bratislavu

Americká heavy metalová kapela, kultová legenda nielen v Los Angeles, zavíta 1. marca v rámci svojho turné Spreading The Disease Tour aj do bratislavského Majestic Music Clubu.

„Ako lepšie sa dá naštartovať európske turné, než v zemi drog a slávy,“ nechal sa počuť Lexxi Foxx, basgitarista kapely. Holandský Groningen bude tým mestom, ktoré 4. februára odštartuje európsku časť turné.

Z neho sa cez Nemecko, severné krajiny, Rusko a Poľsko dostanú do Českej republiky, kde si zahrajú 22. 6. v Prahe a 27. 2. v Brne. Odtiaľ to majú len na skok k nám na Slovensko, kde prvý marcový deň prinesú atmosféru 80. rokov a odpália to naplno už pred ôsmou hodinou večer. Kto je rozhodnutý, že si tento rockový „mejdan“ nenechá ujsť, nemal by s kúpou lístkov otáľať. Ich cena je časovo odstupňovaná a dostať ich môže na stránke www.xl.sk.

Steel Panther nakazia aj Bratislavu

Steel Panther sú známi hlavne vtipnými textami a prehnanou pódiovou šou parodujúcou heavy metal a životný, glamrockový štýl 80. rokov. Získali ocenenie ako Najlepšia živá kapela na Loudwire Music Awards, kde predbehli aj Iron Maiden či Metallicu. Od vzniku v roku 2000 vydali dva albumy, zatiaľ posledný Balls Out z roku 2011 bol ovenčený kladnou kritikou. Na jar budúci rok chystajú nový album.

Ak nestíhate bratislavský koncert 1. marca 2014, skúste to v nedeľu 2.marca vo Viedni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *