Šťastné a nesväté Vianoce vo Fuge

Pokiaľ patríte medzi tých jedincov, pre ktorých sú všetky sviatky nevynímajúc Vianoce iba nutným zlom a už ste presýtený Mrázika či Popolušky, pričom vás ide doma poraziť hneď po tom, čo odídete od stromčeka po večeri, máme pre vás dobrý tip, kde sa ísť zabaviť hneď na Prvý sviatok vianočný. Pretože dať si frťana a pár vychladených pri vianočných koledách nie je ono a vo Fuge sa bude dať popíjať v oveľa príjemnejšej atmosfére. Temnejšej.

 

25. decembra si v Bratislave môžete poriadne zaheadbangovať hneď na troch kapelách. Vo Fuge vystúpia ADACTA, LUTRA a BARBAR.

 

Adacta je štvorčlenná (Drinec – vokál, Fronec – gitara, Dunec – basa, Švonec – bicie) bratislavská skupina hrajúca hardcore crust punk metal. Kapela vznikla v roku 2000 a od tej doby už niekoľkokrát menila speváka. Aktuálne ale platí vyššie uvedená zostava. Zatiaľ majú na konte tri albumy, pričom debutový im vyšiel v roku 2004 pod názvom Circullus Viciosus. Momentálne pracujú na novom albume, ale kým vyjde, choďte si od nich vypočuť aspoň staršie veci, no možno zaznejú aj nejaké novinky.

Lutra je taktiež bratislavská, ale tentokrát crustová štvorica (Oliver – gitara, spev, Anton – basgitara, Harley – bicie, Rado – gitara, scream). Barbar bol pôvodne crust-ambient projekt jedného muža, no dnes je to už plnohodnotná metalpunková kapela pochádzajúca rovnako z Bratislavy ako aj vyššie zmienené skupiny.

 

Akcia začína od 20:00 a končiť bude až niekedy v ranných hodinách. Vstupné zatiaľ uvedené nie je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *