Starblind sa vracajú na Slovensko predstaviť nový album s novým spevákom

Švédski heavymetalisti STARBLIND minulý rok prišli s veľkými novinkami. Jednak zmenili speváka a post za mikrofónom zaujal energický a charizmatický Marcus S. Olkerud a jednak nelenili a koncom roka vydali svoju novinku Never Seen Again. Táto štúdiová doska je po kúskoch Darkest HorrorsDying Son ich tretím dlhohrajúcim počinom a treba povedať, že príslovie do tretice všetko dobré je v tomto prípade úplne na mieste. Najnovší počin je totiž skutočne vydarený.

 

A my sa teraz môžeme tešiť na kúsky (nielen) z nového albumu dokonca aj naživo. Starblind sa vracajú do srdca Európy, na Slovensko, aby tu odpálili exkluzívny koncertný hattrick a páni sľubujú šou, na ktorú naša krajina len tak nezabudne.

 

Starblind si budete môcť pozrieť iba za pár eur na západe, na východe aj v strede Slovenska. Pánom zo Švédska bude patriť totiž celý prvý májový víkend. V piatok 4. mája kapela navštívi RC Mlyn vo Vrútkach pri Martine, v sobotu 5. mája nitriansky Frankie Rock Club a v nedeľu 6. mája svoju slovenskú mini šnúru veľkolepo zakončia v košickom Collosseu.

 

Ako špeciálny hosť švédskych heavymetalistov vystúpi na každom z trojice koncertov mladá slovenská rocková kapela THE RISING SIGN. Toto kvarteto je práve na ceste k oficiálnemu vydaniu svojej prvej dlhohrajúcej dosky Moments Like This a tiež chystajú nahrávanie jej albumového nasledovníka. Počas ich vystúpenia si budete môcť užiť ako skladby z prvej dosky, tak aj novinky z pripravovaného albumu.

 

Žánrová odlišnosť vystupujúcich kapiel bude určite skvelým osviežením všetkých týchto koncertov a určite poteší všetkých fanúšikov dobrej muziky.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *