Spravte si dobre s Mötley Crüe

Kapely pod svojou značkou predávajú rôzne veci. Bežné sú tričká, vlajky, prívesky a podobne, ktoré sa dajú v podstate zaradiť medzi obyčajné, keďže môžu prekvapiť motívmi. Ale to je tak všetko, lebo ide o overenú klasiku. MÖTLEY CRÜE to ale zobrali z iného konca, toho spodného, a to doslova. Na jeseň im vyjde vlastný rad vibrátorov. 

 

Možno si niekto z vás povie, že už je to príliš a napriek tomu je nad slnko jasnejšie, ako by niektoré dámy dali všetko za to, aby vyvrcholili so svojou obľúbenou hviezdou. Takto sa môžu k tomu dostať aspoň o kúsok bližšie. Treba si iba počkať do septembra, kedy tieto hračky budú dostupné v predaji tu.

 

Séria erotických hračiek obsahuje štyri vibrátory strednej veľkosti a štyri mini vybrátory. Všetky budú mať potlač z albumov Girls Girls Girls či Shout At The Devil spolu s logom kapely a pentagramom pod ním.

 

Manažérka predaja Lovehoney Sabrina Earnshaw hovorí: ,,Osmička oku lahodiacich vibrátorov perfektne zachytáva štýl a sexappeal kapely a dodáva silu a potešenie, ktorú by ste presne čakali od najznámejšej rockovej kapely sveta. Hračky sú prevažne zamerané na rockových fanúšikov, ale aj tí, ktorým je kapela neznáma, si ich užijú rovnako vďaka vysokej kvalite, intenzívnej sile a pekným dizajnom.“

 

Ale pozor, Mötley Crüe nie sú prví, ktorí budú mať rad práve sexuálnych hračiek. Minulý rok podobne radom vibrátorov prekvapili aj Motörhead. Tam je na výber medzi motívom Overkill a Ace Of Spades. Podobne, ako to bude pri MC, aj tu nájdete logo kapely.

 

Takže dámy, ešte máte aj na výber, kým sa chcete potešiť skôr, či Lemmym a jeho partiou alebo Nikkim, Vincom, Tommym a Mickom. No a páni, pre vás to môže byť spôsob, ako urobiť radosť svojej polovičke na dlhé noci, keď ju náhodou nechávate v posteli samú.


Použité zdroje:
teamrock.com
Foto: teamrock.com, rollingstone.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *