Spoznáme víťaza aj v kategórii Pop & Rock

Okrem finále ROCKOVEJ MATURITY v kategórii Hard & Heavy sa o týždeň dozvieme tiež meno víťaza v kategórii Pop &  Rock. 25. novembra sa v bratislavskom MMC predstaví finálová osmička.

 

Počas finálovej noci sa môžete tešiť na hudobnú tvorbu súťažných kapiel BULLET HOLES, DETOX OF A PONY, DIAMOND FLOWERS, CHRISTMAS, THE GANG, TLUSTÉ BALETKY, COLLEGIUM SDS a NIEČO NAVYŠE. Večerom nás znova prevedie moderátor rádia Rocková republika Rasťo Očenáš a program obohatia vlaňajší bronzoví The Rockefellas. Na svoje si tiež prídete v klube Randal, kde na vás súbežne čaká bohatý hudobný program.

 

V porote pre túto kategóriu sú opäť skvelí hudobníci, okrem Juraja Kupca sú to Zuzana Smatanová, Peter Bič, Bejzo z Polemicu, Vadim Bušovský a zástupcovia pre média (Rock&Pop, Slušnej kanál a Rocková republika). Trojica na stupni víťazov získa nahrávanie a vydanie albumu alebo singlov, natočenie videoklipu, podporu prostredníctvom mediálneho servisu, vecné ceny, klubové turné víťazov, hranie na partnerských podujatiach a festivaloch. Finále v kategórii Hard & Heavy sa uskutoční o deň neskôr.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *