Spolupráci Disturbed, Alter Bridge a Breaking Benjamin to na pódiu reže

Americkí DISTURBED na čele s Davidom Draimanom aktuálne koncertujú po Spojených štátoch a fanúšikom ponúkajú jedno prekvapenie za druhým. Na turné sú aj kapely ALTER BRIDGE a BREAKING BENJAMIN a chlapci si vzájomne robia sprievod na koncerty, kde vznikajú zaujímavé hudobné kombinácie. Spoločne sa tak postarali o pár raritných a zapamätaniahodných kúskov, ktoré sú, našťastie, zachytené aj na videu a môžeme si ich vychutnať v dobrej kvalite.

 

Prvou lahôdkou je cover od Pantery v podaní Breaking Benjamin za hudobnými nástrojmi, ktorým šéfuje frontman Disturbed za mikrofónom. Skladbu Walk dali až prekvapivo na parádu, najmä ak uvážime, aké ťažké je spievať Anselmove veci a neznieť pri tom ako „wannabe tryhard„. Viac podobne vydarených spoluprác!

V Houstone sa na koncerte Disturbed objavil Myles Kennedy z Alter Bridge a hneď z toho bola táto paráda. So skladbou Sound Of Silence si podmanili publikum a nehynúcej klasike vniesli opäť o čosi viac nádhery. Dosť, že ju Draiman dostal do povedomia širokej verejnosti coverom na albume Immortalized či skvelými živými vystúpeniami a teraz si pozval aj jedného z najlepších súčasných rockových spevákov, aby pieseň ešte o čosi vylepšil. Mimochodom, Alter Bridge majú nové video a albumu sa dočkáme 7. októbra.

Ako posledný bonus tu máme skladbu Who Taught You How To Hate z už spomínaného albumu Immortalized, ktorá zaznela live a vylepšili ju Myles Kennedy a Mark Tremonti (Alter Bridge) a Corey Lowery zo Saint Asonia. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *