Splňte si sen – Dream Theater na Slovensku!

Už o pár týždňov sa pre mnohých Slovákov sen stane skutočnosťou: americká legenda Dream Theater prichádza prvýkrát na Slovensko!

Šialenstvo vypukne v piatok 25. júla v bratislavskej Aegon Arene a prinesie mimoriadnu trojhodinovú šou s názvom „An Evening with Dream Theater“. Aby ste si atmosféru naplno vychutnali, Dream Theater si pripravili niekoľko lahôdok. Prinesú si vlastné pódium, osvetlenie i ozvučenie a v prípade priaznivého počasia sa akcia bude konať v hale s otvorenou strechou. Tým však nekončíme!

Virtuózi vám dávajú možnosť zakúpiť si špeciálne balíčky Meet & Greet cez ich oficiálnu webstránku www.dreamtheater.net, čo v praxi znamená, že sa so svojimi idolmi môžete osobne stretnúť, odfotiť a s veľkou pravdepodobnosťou vám radi podpíšu CD, tričko, vstupenku,…, čokoľvek.

Brány podujatia sa otvárajú už o 18:00 a presne o 19:00 sa začne koncert. Klasické vstupenky na státie aj sedenie bude od piatku 25. apríla predávať sieť Eventim.sk. Vstupenky kúpite aj cez rocker.sk.

Viac informácií si prečítajte na stránke https://www.facebook.com/events/1429827787269170 alebo na stránke agentúry Octopus Promotion www.facebook.com/octopuspromotion

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *