Snina oslávi 700 rokov so Suzi Quatro

V rámci 700. výročia prvej písomnej zmienky o meste Snina sa k oslavám veľkolepou šou pripojí aj legendárna SUZI QUATRO. Speváčka znova mieri na Slovensko a bude sa na čo tešiť. Prvá dáma svetového rocku vystúpi 1. augusta na Sninských Rybníkoch, kde počas galavečera odohrá otvárací koncert festivalu Rock pod Kameňom 2017, aby oslávila s obyvateľmi mesta a návštevníkmi festivalu 700 rokov mesta Snina.

 

Snina je to najvýchodnejšie zemplínske mesto, nachádzajúce sa v blízkosti hraníc Ukrajiny. Ukrýva mnoho podôb a jeho história je zaznamenaná od prvej písomnej zmienky z roku 1317. Tento rok mesto Snina oslavuje 700 rokov a rovnako ako festival Rock pod Kameňom, ktorého pätnáste výročie a hudobné účinkovanie už neodmysliteľne patrí k mestu, sa rozhodlo tieto výnimočné udalosti pre obyvateľov spojiť a pripraviť hudobné prekvapenie.
 

Diváci v Snine budú mať možnosť vychutnať si naživo najväčšie hity rockovej legendy. Suzi Quatro má za sebou posledné svetové turné, ktoré si užilo v roku 2015 aj vypredané NTC v Bratislave a o odchode do dôchodku rozmýšľa každým rokom. Nenechajte si preto ujsť rockové trháky ako Can The Can, 48 Crash, Devil Gate Drive, If You Can´t Give Me Love či She’s In Love With You. Milovníci rockovej hudby na Slovensku majú jedinečnú šancu zažiť možno poslednú návštevu Suzi Quatro, kde oceňovaná hudobníčka odohrá prierez vyše 50- ročnej tvorby. „Verím, že aj tentoraz bude koncert nabitý energiou a že si slovenské publikum rado so mnou zaspieva. Sľubujem, že to bude divoké,“ netají sa nadšením Suzi Quatro.

 

Suzi Quatro sa na koncert na Slovensku veľmi teší. Fanúšikovia zažijú jedinečné vystúpenie plné hitov priekopníčky ženského rocku a jej legendárne kožené oblečenie. Na pódium okrem nej zavíta aj PETR KOLÁŘ, ktorý svoju kariéru istý čas venoval kapelám Arakain, Precedens či Sarah. Oslavy mesta Snina uzavrie a zároveň naštartuje tri dni skvelého rocku a metalu na festivale Rock pod Kameňom revival zoskupenie KISS MORAVIAN GIRLS.

 

Viac informácií o programe a vstupenkách na 700. výročie mesta Snina a festival Rock pod Kameňom 2017 získate na webových stránkach alebo FB stránke festivalu.


Použité zdroje:
Pavol Dráb

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *