Smrteľne chorý bubeník Lee Kerslake dostal platinové disky od Ozzyho

Bývalý bubeník Ozzyho Osbournea, ktorý sa podieľal na jeho prvých dvoch sólových albumoch Blizzard Of The Ozz Diary Of Madman, sa tesne pred smrťou dočkal symbolického ocenenia svojho hudobného príspevku.

 

Pred nedávnom internetom preletela správa, že rakovinou prostaty a kostí postihnutý bubeník Lee Kerslake by si prial ako jednu z posledných vecí v živote pocítiť oficiálne uznanie za svoj autorský vklad na Ozzyho sólovkách.

 

Prvá Ozzyho rytmická sekcia tvorená Bobom Daisleym a Leem Kerslakeom sa v minulosti neúspešne súdila s Ozzym ohľadom autorského podielu na piesňach z prvých dvoch sólových platní. Situácia zašla dokonca tak ďaleko, že ich pôvodné zvukové stopy boli prehraté na novo inými hudobníkmi. Kvôli prehre na súde bubeník Lee Kerslake skrachoval.

 

Ozzy a jeho manželka Sharon ale nie sú očividne také príšery, aby sa nezľutovali nad neborákom pár mesiacov pred smrťou. Lee Kerslake svoje platinové disky dostal so slovami od Ozzyho: ,,Teší ma, že si Lee Kerslake užíva svoje platinové disky za albumy Blizzard Of The Ozz a Diary Of Madman. Dúfam, že sa cítiš lepšie. S láskou Ozzy.“ Výraz Leeho Kerslakea hovorí sám za seba.              


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *