Smokie sa vracajú a prinesú so sebou aj orchester

Vždy, keď sa povie SMOKIE, tak mi začne v hlave bežať „Alice – Who the fuck is Alice?“. Ale napriek tomu treba uznať, že táto kapela má na konte oveľa viac úspešných skladieb. Needles, And Pins, Oh Carol, If You Know How To Love Me, Lay Back In The Arms Of Someone, Wild Wild Angels, Mexiacan Girls… A to sú iba niektoré. No Smokie sa tešia hlavne mnohým úspešným rokom hudobnej kariéry. Veď skutočne už neexistuje veľa kapiel, ktoré by sa mohli pochlapiť polstoročím na koncertných pódiách.

 

Britská legenda sa naozaj na pódiách objavuje už úctyhodných päťdesiat rokov a objaví sa opäť. Navyše si vrámci ich The Symphony Tour 2018 urobí zastávku aj v našom hlavnom meste. Bratislavské NTC naplnia nezabudnuteľné hity tohto zoskupenia 29. novmebra. Ak teda chcete vzdať aj vy hold tejto legende hudobnej histórie, neváhajte a kúpte si lístok už teraz, aby ste si mohli vychutnať ich veľkolepú šou so symfonickým orchestrom.

 

Na pódiu bude kapelu sprevádzať jeden z najznámejších a najuznávanejších symfonických orchestrov v Maďarsku Danubia Orchestra Óbuda. Zoskupenie s dvadsaťpäťročnou tradíciou už hostilo napríklad hviezdy ako Andrea Bocelli, Sarah Brightman či Jose Curra.

 

A čo predkapela? Ani tá, samozrejme, chýbať nebude. Tento raz to bude poprocková banda MAYBE s Honzom Roháčom za mikrofónom. Túto českú kapelu, ktorá sa prezentuje výhradne vlastnou tvorbou, si spomedzi viacerých uchádzačov vybrali samotní Smokie. A to musí byť zárukou kvality.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *