Slina vypustila prvý klip

Na Slovensku má veľa kapiel problém s financiami. Chýbajú nielen pri platení za prenájom skúšobne, pri nákupe nového aparátu, ale aj pri promovaní skupiny. Jedným z reklamných nástrojov je aj videoklip. Áno, aj na ten, ak má byť kvalitný, treba peniaze. No a ak sa aj nájdu, nikde nie je záruka, že neboli vyhodené zbytočne.

  

Kapela SLINA nejaké našla a 29. apríla predstavila svoj prvý oficiálny klip. Výber padol na takmer rok starú chytľavú skladbu Dynamit. Výrobu klipu dostali na starosť Rial Studio a Blazy Records. Aktuálnu zostavu skupiny Ivan „St. Garry“ Bóži – gitara, spev, Matej „Džanýs“ Janek – basgitara a Viktor „Pišta“ Pista – bicie budete môcť naživo vidieť 12. mája na Námestí Sv. Ignáca v Leopoldove v rámci 5. ročníka Leopoldovského pivného festivalu. Koncert je zároveň oficiálnou rozlúčkou s bývalým bubeníkom Ľubošom „Chipom“ Ščipákom.

  

Chalani v Sline veria, že klip by mohol byť tým pozitívnym spúšťačom ďalšieho smerovania kapely v budúcich dňoch, týždňoch a mesiacoch. Či už je to v rámci koncertovania, alebo s výhľadom na prvú dlhohrajúcu nahrávku.


Použité zdroje:
Foto: FB kapely

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *