Slayer, Bullet For My Valentine a Unearth už toto leto na Slovensku

Nie, nie je to vtip. Zdá sa, že tento rok bude na kvalitné koncerty na slovenskej pôde veľmi plodný. Zvučné mená sa objavia nielen na festivaloch. Napokon, v júni do našich končín zavítajú Anthrax a Epica, v júli Iron Maiden, Sabaton a The Raven Age a v auguste… Nuž v auguste si do bratislavskej Aegon Areny môžete ísť vychutnať trojkoncert SLAYER, BULLET FOR MY VALENTINE a UNEARTH.

 

Pravdepodobne nepredstaviteľné sa podarilo zaobstarať Octopus Promotion. Raz darmo, rocková chobotnica má chápadlá úplne všade a ich prísavky zachytávajú všetko, čo sa dá, aby to pritiahli priamo na Slovensko. A že toho nie je málo. Napokon všetky zo spomenutých mien si budeme môcť užiť práve vďaka OP.

 

Trojkoncert v Aegon Arene sa uskutoční 17. augusta. Horúce leto tak bude ešte o niečo žhavejšie, než by sa dalo čakať. Pomerne mladá metalová krv spolu so starou dobrou klasikou, jednoducho fantázia.

Slayer prídu do Bratislavy poriadne osláviť výročie. Už sú na scéne krásnych tridsaťpäť rokov. Stále im to šľape výborne a asi každý musí iba prikývnuť, že rozhodne nepatria do starého železa. Prinesú so sebou aj nový album Repentless, z ktorého sú asi najzvučnejšie skladby Repentless a You Against You, a to hlavne vďaka zaujímavým klipom.

Zrejme netreba siahodlho predstavovať ani Bullet For My Valentine. Títo britskí heavymetalisti sa k nám mali dostaviť už niekoľkokrát, ale vždy nakoniec z toho zišlo. Tentokrát je to však naozaj, a tak k ostatným kapelám, čo Slovensko navštívia tento rok podobne prvýkrát, pribudnú aj BFMV. Kvalitná hudba, energické vystúpenia… Presne toto im pomáha žať úspechy jeden za druhým. A niečo také jednoznačne nebude chýbať ani na bratislavskom koncerte. Z najväčších hitov medzi inými určite odznejú napríklad Tears Don‚t Fall, Your Betrayal a All These Things I Hate.

Zostavu uzatvoria Unearth. Tí patria v zámorí medzi vážených predstaviteľov metalcoru. Od roku 1998 už vydali šesť štúdiových albumov. Popritom stihli ešte aj precestovať celý svet. Tiež teda nejde o žiadnych amatérov, ale o kvalitných hudobníkov. Za svoje vzory považujú Slayer, Metallicu či Iron Maiden. Určite je im splneným snom stáť po boku jednej z týchto legiend. A Slovensku bude cťou, že sa to stane práve v Bratislave.

Lístky na akciu si môžete už od dnes kúpiť v predpredaji v Ticketportale. Je to rozhodne niečo, k čomu sa nedá povedať viac než – must hear and see!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *