Slashova armáda už aj u nás

Facebook je plný rôznych fan stránok. Niektoré sú tie oficiálne, ktoré si spravujú celebrity sami. Okrem nich má ale každá hviezda niekoľko ďalších, založených a spravovaných jej veľkými fanúšikmi, často rozdelených podľa krajín jej zakladateľov. A tie speváci či hudobníci potom ignorujú, tešia sa z nich alebo s nimi aktívne komunikujú a spolupracujú.

Slash, bývalý gitarista Guns N‘ Roses, môže byť na svojich fanúšikov právom hrdý. Okrem toho, že aktívne spravuje vlastnú stránku, v roku 2010 vznikla aj Slash Army (Slashova armáda). Tá sa začala postupne rozrastať do celého sveta nie len zbieraním fanúšikov z rôznych krajín. Prevažne v Európe začali vznikať stránky s názvom Slash Army + názov daného štátu. Ako ich počet pribúdal, vznikla medzi týmito stránkami akási komunita s vlastnými pravidlami a získala v gitaristových očiach exkluzivitu. Často so stránkami a jej zakladateľmi komunikuje či prednostne ponúka rôzne novinky z diania okolo neho.

Slashova armáda už aj u nás

Len nedávno vznikla takáto stránka aj na Slovensku. Slash Army Slovakia sa oficiálne zaradila medzi ostatné armády. Možno aj vďaka nej si Slash v budúcnosti zaradí do koncertnej šnúry aj našu krajinu. 

Najväčšia stránka (Slash Army UK) má viac ako 33 tisíc fanúšikov. Poľská či maďarská verzia ich majú 2-3 tisíc. Sme my na Slovensku horší?
K Slash Army Slovakia sa môžete pripojiť tu: https://www.facebook.com/slasharmyslovakia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *