Slash sa vracia k Mylesovi a The Conspirators, na jeseň bude nový album

Gitarista SLASH, ktorý posledné dva roky koncertoval so svojou pôvodnou kapelou Guns N‘ Roses, sa opäť vráti ku svojmu sólovému projektu, v ktorom spolupracuje s Mylesom Kenedym a ďalšími hudobníkmi označenými ako The Conspirators. A na jeseň by mali vydať nový album.

 

„Som nadšený z nového materiálu, ktorý sme dali dokopy pre ďalšiu nahrávku,“ teší sa Slash. S Mylesom za mikrofónom, Toddom Kernsom za basgitarou a Brentom Fitzom za bicími spolupracuje už 8 rokov. Ich ďalší album aj s gitaristom Frankom Sidorisom bude Slashovou štvrtou sólovou doskou.

 

O príprave nového albumu sa šepkalo už od decembra, kedy Slashova priateľka Meegan na Instagrame prezradila, že gitarista bol v štúdiu s Mylesom Kennedym. Kennedy však krátko na to v rôznych rozhovoroch povedal, že k novému albumu zatiaľ nemajú žiadne konkrétne plány. Už predtým sa však nechal počuť, že polovicu materiálu na novú dosku mali pripravenú už ku koncu turné k zatiaľ poslednému albumu World On Fire.

 

S Guns N‘ Roses však Slash ešte nekončí, v lete odohrajú viacero európskych festivalov, na ktoré sa legendárny gitarista s cylindrom neskrývane teší. Predpokladá sa, že po vydaní nového albumu so SMKC sa vydajú na jesenné turné po Severnej Amerike. Potvrdený majú už prvý festival v septembri v San Diegu.


Použité zdroje:
blabbermouth.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *