Slash sa s Mylesom a The Conspirators vracia do Prahy, tento raz do väčších priestorov

Nebolo to tak dávno, čo gitarista SLASH ešte brázdil európske pódiá vo svojej pôvodnej kapele Guns N‘ Roses. Tá si ale po dlhom a určite vyčerpávajúcom turné po celom svete dáva pauzu. Slash však neoddychuje s vyloženými nohami. Vrátil sa naspäť k svojej sólovej kapele s MYLESOM KENNEDYM za mikrofónom a THE CONSPIRATORS (Todd Kerns, Brent Fitz, Frank Sidoris) za nástrojmi. Už 21. septembra im vyjde nová doska Living The Dream, čo je Slashovým štvrtým sólovým albumom. A to je dôvod nielen na radosť, ale aj na turné.

 

Partia ohlásila niekoľko európskych koncertov, medzi ktorými je hneď druhá zastávka susedná Česká republika. V nej hral Slash s týmito pánmi už trikrát a očividne sa mu tam páči, keďže sa vracia opäť. Tento raz však bude miestom činu oveľa väčší „pľac“, v akom hral doteraz. Pražskú O2 Arenu sa bude snažiť zaplniť 9. februára 2019.

 

Vstupenky na koncert budú v predpredaji až od 19. septembra. Do vtedy si môžete napočúvať prvý zverejený singel z nového albumu Driving Rain. Celkovo bude na albume 12 skladieb, pri nahrávaní ktorých sa SMKC opäť spojili s producentom Michaelom „Elvisom“ Baskettom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *