Slash dáva ochutnať nový album prvým singlom

Guns N‘ Roses v uplynulých dňoch ukončili svoje druhé kolo európskych koncertov a to pre gitaristu SLASHA znamená, že sa môže opäť začať naplno venovať svojej sólovej dráhe a MYLESOVI KENNEDYMU & THE CONSPIRATORS.

 

Už pred časom všetkých jeho fanúšikov potešila informácia, že kapela si aj popri vyťaženosti všetkých jej členov našla čas na nahrávanie nového materiálu. A že toho času nazvyš naozaj nemali… Slash koncertoval s Guns N‘ Roses, spevák Myles Kennedy so svojou kapelou Alter Bridge, no aj na svojom sólovom turné, basgitarista Todd Kerns stíhal „ošéfovať“ viacero projektov a bubeník Brent Fitz hráva v sólo kapele kissáka Genea Simmonsa.

 

V súčasnosti však už Slashov štvrtý sólový album prechádza z fázy „plán“ do fázy „realita“. Nasledovník albumu World On Fire (2014) dostane meno Living The Dream a známy je už artwork albumu aj zoznam skladieb, ktoré bude obsahovať. Novej dosky sa fanúšikovia dočkajú 21. septembra tohto roka, no predobjednať sa dá už teraz na stránkach Roadrunners Records, kde aj vychádza.

 

Prvým uverejneným kúskom je skladba Driving Rain. Slash na nej začal precovať už počas turné k albumu World On Fire. Myles Kennedy riff piesne označil za „starý Aerosmith“ a jej text rozpráva o niekom, kto je kvôli práci neustále na cestách. A podľa tejto zverejnenej skladby to vyzerá, že nový album bude taká rocková odtrhovačka, na akú sme u Slasha zvyknutí.

Slash dáva ochutnať nový album prvým singlom
Slash dáva ochutnať nový album prvým singlom

Zoznam skladieb albumu Living The Dream:

 1. The Call Of The Wild 
 2. Serve You Right
 3. My Antidote 
 4. Mind Your Manners
 5. Lost Inside The Girl 
 6. Read Between The Lines 
 7. Slow Grind 
 8. The One You Loved Is Gone 
 9. Driving Rain 
 10. Sugar Cane 
 11. The Great Pretender 
 12. Boulevard Of Broken Hearts


Použité zdroje:
Foto: loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *