Slamtastic Party tretíkrát láka na brutálny line-up

Brutalisti, masakristky, je tu pre vás tretie pokračovanie akcie, na ktorej sa nešetrí na vražednosti tónov. Slamtastic Party vol. 3 opäť rozpára ušné bubienky už 13. novembra v Collosseum Clube v Košiciach.

 

Už samotná zostava tretej Slamtastic Party je masaker sám o sebe. Na vrchol line-upu sa postavia samotní praotcovia slamu PYREXIA. Kapela, ktorá debutom Sermon Of Mockery položila základy skutočnej brutality v death metale, príde do Košíc nakopať zadky.

 

Asi najzaujímavejšou kapelou line-upu budú PATHOLOGY. Americkí brutalisti sa u nás predstavia vôbec po prvýkrát a môžeme sa tešiť dravú jazdu, kde budú črevá lietať. KRAANIUM sú na Slovensku už celkom často, no o to viac zloby páchajú so svojimi nástrojmi. Čerstvý album Slamchosis je opäť pivnica zhnitých slamových tónov.

 

EPICARDIECTOMY patria k tomu najdrastickejšiemu, čo česká scéna ponúka. Špecialitou akcie budú TRAUMATOMY. Táto japonsko-ruská kombinácia zahreje slamové srdcia dávkou prehnitej brutality. Celé to otvoria SINAYA, ktorí predvedú brazílsku jazdu death metalom. Takže, po brutalite chtiví ľudia, je čas pripraviť sa na Slamtastic Party vol. 3.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *