Skutočne sa Brian Johnson vracia do AC/DC?

Na internete sa začiatkom roka párkrát mihlo meno legendárnych AC/DC v súvislosti s kapelami, ktoré plánujú vydanie nového albumu. Navyše v auguste minulého roka prevŕtala internet správa, že Brian Johnson a Phil Rudd sú späť v kapele, pretože sa objavili spolu na fotke pred vancouverským štúdiom, kde kapela nahrala svoje posledné tri albumy. Neskôr boli páni pre zmenu zachytení v spoločnosti zvukového inžiniera a majstra mixu Mikea Frasera, ktorý s AC/DC už roky spolupracuje.

 

Ako to už ale často býva, po týchto veľkých „novinkách“ zostalo na dlhý čas ticho. To sa ale nedávno zmenilo. Losangeleská deathgrindová kapela Terrorizer totiž tvrdí, že sa s Brianom stretli na letisku, keď sa vracali domov zo svojho európskeho turné. Páni sa zachovali duchaprítomne a ihneď sa snažili klebety overiť. Brian Johnson údajne odpovedal, že sa do kapely skutočne vracia a už ho nebaví popierať to.

 

„Dnes sme do seba na letisku vrazili s Brianom Johnsonom z AC/DC. Opýtali sme sa ho teda, či sú chýry o jeho participovaní na novinke AC/DC pravdivé. Povedal áno a vraj je už unavený z popierania tejto skutočnosti. Bolo to milé prekvapenie, ktoré ukončilo naše turné.“

 

Nový album nesmrteľných austrálskych rockerov teraz opäť vyzerá o čosi lepšie a reálnejšie a môžeme iba dúfať, že Brian sa opäť postaví po boku svojich kolegov aj na pódiá.


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *