SKLEPMASTER natočili album o šialenom vedcovi!

Česká death metalová kapela s originálnym názvom SKLEPMASTER čoskoro vydá nový album, ktorý vám rozpovie príbeh šialeného vedca na jeho ceste za nesmrteľnosťou.

Koniec tohto roka je pre kapelu mimoriadne dôležitý, pretože sa rozhodla pozbierať úrodu a v decembri vydá nový album „Accursed Through Eternity“, obsahujúci osem skladieb. Nahrávanie sa konalo v poľskom štúdiu Hertz, kde svoje albumy natáčajú takí umelci ako Behemoth, Tortharry či Vader. Autorom bookletu k CD je Jaromír „Deather“ Bezruč.

V spomínaných ôsmich skladbách muzikanti vyrozprávajú príbeh šialeného vedca, ktorý v detstve prežil vojnu. Vtedy sa začal zaoberať myšlienkou, prečo ľudia musia umierať, keď duša je schopná žiť večne. Tieto úvahy prijal ako výzvu a celý život zasvätil vede a skúmaniu, ako sa stať nesmrteľným.

To, či sa mu to nakoniec podarilo, vám neprezradíme. Vypočujte si nový album skupiny SKLEPMASTER a prezraďte to vy nám.

SKLEPMASTER natočili album o šialenom vedcovi!

Album „Accursed Through Eternity“ budete mať k dispozícii 20. decembra v českom metalovom časopise Pařát. Toto dvojbalenie si môžete objednať na stránkach www.paratmagazine.com za super cenu 102 Kč. Okrem CD bude časopis obsahovať aj podrobný článok o kapele SKLEPMASTER.

Ak sa do konca decembra neviete dočkať, vypočujte si ukážky na profile kapely na www.bandzone.cz/sklepmaster alebo na stránkach magazínu.

Severomoravská kapela SKLEPMASTER funguje od roku 2007, kedy sa partia mladíkov začala schádzať v ‚sklepe’ (rozumej pivnica) za účelom vyblbnutia, plus pri tom skladali a hrali prvé skladby. Aj keď neskôr začali chalani brať svoj melodický death metal omnoho vážnejšie, názov odvodený od pivnice si ponechali. Zrejme aj vďaka jeho originalite – veď posúďte sami, že zatiaľ čo sa väčšina kapiel oháňa slovami ako bolesť, smrť a iné temné slová, SKLEPMASTER ostáva iba jeden.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *