Skeletonwitch dajú Slovákom možnosť ohodnotiť nového speváka naživo

V prvej polke júla sa v rámci turné k novému albumu Devouring Radiant Light v bratislavskom klube Fuga zastavia legendárni SKELETONWITCH. Sekundovať im bude domáca kapela ADACTA.

 

Kapela Skeletonwitch vznikla v roku 2003 v americkom štáte Ohio. Presadila sa najmä vďaka skvelej zmesi thrash a blackmetalového zvuku, ktorá sa prejavila už na prvom albume At One With The Shadows z roku 2004 a následne na už legendárnom albume Beyond The Permafrost z roku 2007.  Kapela si prešla najťažším obdobím na prelome rokov 2014 a 2015, kedy bola nútená vyhodiť z kapely vokalistu Chancea Garnetta. V roku 2016 na jeho post prešiel Adam Clemans, vokalista kapely Wolvhammer, s ktorým vydali v tom istom roku EP The Apothic Gloom. Nahrávka napriek nie príliš veľkým očakávaniam zožala veľký úspech a rovnako aj najnovší singel Fen Of Shadows z pripravovaného albumu. O tom, že Adam je dôstojným nástupcom Chancea, sa príďte presvedčiť už 10. júla do klubu Fuga.

 
Ako domáci hosť sa predvedie bratislavská kapela Adacta, ktorá tento rok vydala svoj najnovší počin Zlo, ktorý prekonal už aj tak dosť vysoko nastavenú latku predchádzajúcim albumom Tma. Takisto sa nedávno vrátili z turné po Brazílii, kde sa prezentovali práve s najnovším albumom Zlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *