Sixx:A.M. sa modlia ďalej

Iba pred niekoľkými mesiacmi, konkrétne v apríli, trojica Nikki Sixx, DJ Ashba a James Michael v spolupráci s bubeníkom Dustinom Steinkem vydala album Prayers For The Damned, Vol. 1. Týmto počinom SIXX:A.M. jasne napovedali, že keď je prvá, bude aj druhá časť. No a v týchto dňoch ohlásili novinky práve o nej.

 

Jing a jang, nebo a peklo, dobro a zlo, Satan a Boh… Čo majú spoločné? Že si vzájomne voči sebe tvoria protipóly. A pokojne do tohto radu môžeme zaradiť dvojalbum Nikkiho party, keďže je to svojím spôsobom tiež systém protikladov.

 

Prvá časť niesla názov Prayers For The Damned, Vol. 1, teda doslova Modlitby za (pre) prekliatych, zatiaľ čo jej druhou polovicou budú Prayers For The Blessed, Vol. 2, Modlitby za (pre) požehnaných. Tých sa svet oficiálne dočká 18. novembra tohto roka. Predobjednať sa však dajú už od 14. októbra.

 

Ale aj napriek tomu, že na celý album si ešte treba počkať, zatiaľ je vonku aspoň upútavka, v ktorej je možné rozoznať kúsky hneď niekoľkých skladieb, konkrétne We Will Not Go Quietly, Barbarians (Prayers For The Blessed), Without You, The Devil‚s Coming. Pesnička Without You je cover verzia klasickej balady od Badfinger, zatiaľ čo We Will Not Go Quietly je hymnou outsiderov.

Materiál na albumy kapela dávala dohromady počas turné a vlastne ich počas neho aj nahrávala, keďže sú na koncertnej šnúre od minulého roka. Čoskoro by sme sa mohli dočkať prvého videa k pripravovanému pokračovaniu Prayers. Kapela potvrdila, že počas vystúpenia v Edmontone v Alberte 17. septembra bude pod záštitou režiséra Wayna Ishama (Isham počas kariéry už stihol spolupracovať s mnohými veľkými menami, medzi inými napríklad Bon Jovi, Kiss, Mötley Crüe, Whitesnake, Avenged Sevenfold, Pantera, Metallica, Foo Fighters, Nickelback, Pink Floyd, Godsmack či Megadeth) natočené video k We Will Not Go Quietly.

 

Čo dodať? Skazení i blažení, traste sa! Dostane sa na každého a už teraz je jasné, že ani tentokrát Sixx:A.M. nesklamú.

 

Tracklist:

 1. Barbarians (Prayers For The Blessed)

 2. We Will Not Go Quietly

 3. Wolf At Your Door

 4. Maybe Its Time

 5. The Devil‚s Coming

 6. Catacombs

 7. That’s Gonna Leave A Scar

 8. Without You

 9. Suffocate

 10. Riot In My Head

 11. Helicopters

Sixx:A.M. sa modlia ďalej

Použité zdroje:
loudwire.com, blabbermouth.net
Foto: blabbermouth.net, sixxammusic.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *