Signs Of Execution zverejnili prvé oficiálne video so speváčkou Meriliis

Skvelá estónska groovemetalová kapela SIGNS OF EXECUTION, ktorá prednedávnom navštívila aj Slovensko, zverejnila svoj v poradí tretí oficiálny videoklip. Tento raz je to playthrough video, ktoré je zároveň prvým audiovizuálnym počinom tejto kapely s pôvabnou Meriliis za mikrofónom.

 

Kapela si pre toto nahrávanie vybrala skladbu Sign, pochádzajúcu z ich albumu 3 Years Later (2016), na ktorom s kapelou spieval ešte spevák Artjom. Signs Of Execution sa rozhodli nanovo nahrať do tejto skladby vokály a použiť ju ako podklad pre spomínané video. Ako hovorí Meriliis, rozhodli sa pre túto pieseň, pretože „je dosť chytľavá na to, aby sa ľuďom vryla do pamäte.“

 

Cieľom tohto videa je hlavne opäť trochu zviditeľniť kapelu. Je to totiž jediné oficiálne aktuálne video tejto zostavy. Klip bol nahratý v priestoroch, kde kapela zvyčajne skúša. Čo je zaujímavé, toto miesto je určené len pre kapely. Je tam trinásť miestností rôznych veľkostí. Tie majú skvelé vybavenie a v dvoch z nich sú dokonca aj veľké zrkadlá. Na tomto mieste skúša väčšina kapiel v Tallinne. O natáčanie videa sa postaral Anton, chalan, ktorý s kapelou spolupracuje od jej začiatkov a stojí aj za ich videoklipom Freak a všetkými promo fotkami kapely. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *