Sexi dračice aj fínsky metal už túto jeseň

Klubová scéna v Bratislave po letných prázdninách opäť ožíva. Finntroll, Crucified Barbara, Anathema, Tarja či Sabaton – to všetko už túto jeseň v Bratislave.

Už 24. septembra v klube MMC zahrá fínska partia Finntroll, ktorá svojím návratom oslávi desiate výročie od vydania zásadného albumu Nattfödd. Nebudú chýbať ani špeciálni hostia HateSphere a Profane Omen. O necelý týždeň neskôr potešia bratislavské publikum štyri sexi dračice zo skupiny Crucified Barbara. Prinesú si so sebou aj hostí Supercharger a Junkstarts.

Október sa ponesie v znamení kultovej kapely Anathema. Legendárna anglická kapela sa pohybuje medzi progresívnym rockom a goth-doom metalom. Na scéne sú od roku 1990 a nebudeme hovoriť viac – treba ich vidieť. Možnosť máte 22. októbra, kapela príde s kvalitným novým programom a špeciálnym hosťom bude Mother’s Cake.

Sexi dračice aj fínsky metal už túto jeseň

Mimoriadnym zážitkom bude aj novembrový koncert speváčky Tarji Turunen (ex-Nightwish) v priestoroch Refinery Gallery. Nový štýlový klub ponúka výborný servis a pohodlie, aké u nás nebýva zvykom. Zberateľskú edíciu CD „Left in the Dark“ ešte pred jeho oficiálnym vydaním budú môcť získať slovenskí fanúšikovia fínskej speváčky priamo na jej bratislavskom koncerte. Legenda melodického metalu zahrá 7. Novembra.

Sexi dračice aj fínsky metal už túto jeseň

A navyše, prvým ohláseným koncertom pre ďalší rok je návrat švédskych bojovníkov Sabaton. Po skvelom vypredanom koncerte minulý rok a nedávnom vystúpení na festivale Topfest prinesie Sabaton 9. februára 2015 celkom novú šou a špeciálnych hostí: Delain a Battle Beast. Miestom konania bude moderná Refinery Gallery.

Sexi dračice aj fínsky metal už túto jeseň

Všetky vstupenky na podujatia organizované Octopus Promotion sa predávajú v sieti Eventim.sk:
http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/octopus-promotion-events-212/promo.html

Pre viac info klikajte https://www.facebook.com/octopuspromotion

Sexi dračice aj fínsky metal už túto jeseň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *