Septembrová noc v Uherskom Hradišti

Na sklonku septembra, presnejšie v utorok 27. septembra, sa uskutoční u bratov Čechov, kúsok za hranicami v Uherskom Hradišti, riadna rocková nádielka. Trojica kapiel si vás podá na akcii s názvom September Night v miestnom klube Klub Mír.

 

Prví sa na pódiu postavia CHAOS IN HEAD, kapela z neďalekého Uherského Brodu. Svoj žáner prezentujú ako extreme hard pop, ale nebojte sa, je to riadny masaker. My sme mali možnosť ich objaviť na Headbanger RkFeste v Ružomberku, kde nás veľmi milo prekvapil ich výkon, hlavne ich novej, atraktívnej, ale hlavne veľmi talentovanej speváčky Market. 

Druhou v poradí bude DARK GAMBALLE, crossoverová kapela s 26-ročnou tradíciou. Najprv sa volali len Dark, potom v roku 2000 pribudlo k menu Gamballe. Táto neskutočne plodná kapela vydala za ten čas 11 albumov, posledný v roku 2013 s názvom Zatím Dobrý. Veríme, že to tak bude aj na pódiu.

 

Ako headliner vám predvedú svoj voľný pád a balancovanie na hranici rocku a metalu miestni FREE FALL. Táto šestica má počas svojej existencie na konte 5 albumov. Posledný s názvom Malý kousek věčnosti im vyšiel v novembri minulého roku pri príležitosti dvadsiateho výročia vzniku kapely.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *