Segment volá po nádeji, vydáva nové CD Call For Hope

Česká rocková skupina Segment vydáva svoj druhý štúdiový album s názvom Call For Hope. Album je voľne dostupný a dokonca si sami môžete zvoliť jeho cenu.

Po viac ako polročnej práci na novom materiáli v štúdiu Pantheon sa hudobní nadšenci, fanúšikovia, ale aj široká verejnosť môžu vrhnúť na 15 nadupaných skladieb.

„Je to pre nás taký zlomový bod a v podstate i prvá tvorba, ktorá vznikla v tejto zostave,“ hovorí bubeník skupiny Hanz Sedlář.

„Môžete tam nájsť aj niekoľko prekvapení. V porovnaní s prvým albumom sme na všetko išli inak – od komponovania cez samotné natáčanie až po postprodukciu,“ pokračuje Hanz.

„CD je tak odrazom našej situácie a aj samotné texty sú v podstate obrazom našej reality,“ dodáva bubeník.

Názov albumu Call For Hope, alebo „volanie po nádeji“, zasa vysvetlil gitarista Segment-u James Moody. „Je to jednoduché. Nádej zomiera posledná.“

„Všetkým poslucháčom by som chcel zaželať, aby si na naše CD užili a pokiaľ môžno pustili ho poriadne nahlas a skúsili byť aspoň na chvíľku malými deťmi. Proste vypnite a počúvajte, tak, ako sa to robilo pred 20-mi rokmi! Vtedy sme ešte boli v perinkách, ale toto obdobie rešpektujeme s najväčšou hudobnou úctou, ktorú sme sa do Call For Hope snažili vniesť,“ uzatvára Hanz.

Call For Hope si môžete vypočuť na Bandzone profile kapely www.bandzone.cz/segment

Link na stiahnutie albumu a informácie k súťaži, ktorá je s albumom spojená, plus termíny letných akcií nájdete na stránkach skupiny www.segment-official.com

Ak vás chalani zo Segment oslovili, neváhajte, a dajte im svoj zdvihnutý palec na www.facebook.com/segment.official

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *