Sedmička Linkin Parku je už vonku

Skupina LINKIN PARK práve vydala nový album One More Light. Doska sa hneď po vydaní vyšvihla na prvú priečku prehľadu najsťahovanejších titulov na iTunes v dvadsiatich deviatich krajinách sveta.

 

Siedmy štúdiový album Linkin Park bude zjavne jedným z najdiskutovanejších titulov roku 2017. Kapela sa rozhodla zariskovať a nabrať nový smer, poprela svoje rockové korene a natočila popovú dosku. Ako novú hudobnú podobu obľúbenej skupiny prijmú jej skalní fanúšikovia, ukážu nasledujúce dni.

 

,,Stal sa z toho zvyk. Kedykoľvek vydávame nový album, ľudia ho porovnávajú s Hybrid Theory,všíma si spevák Chester Bennington. ,,Aj my ten album milujeme, ale od jeho vydania uplynulo sedemnásť rokov a my sa posúvame ďalej. Chceme sa neustále vyvýjať a presne tak sme pristupovali i k novému albumu.“ Pripomeňme si, že doskou Hybrid Theory skupina debutovala v roku 2000 a že ide o najúspešnejšiu prvotinu 21. storočia.

 

Novinku One More Light prídu Linkin Park osobne predstaviť na festival Aerodome. V pražských Letňanoch zahrajú 11. júna 2017.


Použité zdroje:
Foto: Warner Music

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *