Scorpions sa vracajú na Slovensko v rámci svojho bláznivého turné

Do hľadáčika nemeckej rockovej kapely SCORPIONS sa opäť dostalo Slovensko. Po úspešnom  koncerte v Košiciach sa legendy po troch rokoch vracajú do našej krajiny. Tentokrát rockovým zvukom zaznie bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu.  

 

Pred tromi rokmi sa vďaka legendárnej kapele Scorpions košická Steel Aréna premenila na miesto plné rocku a hromadného spevu ich nestarnúcich hitov. Nemecká skupina milovníkov rockovej muziky zaujala natoľko, že do Košíc pricestovali z rôznych kútov Slovenska, dokonca aj zo zahraničia. 

 

O tom, že sa posledný koncert a naše publikum páčilo aj „škorpíkom“ svedčí fakt, že sa rockeri na Slovensku predstavia opäť. Prierez svojej vyše 50-ročnej hudobnej kariéry pod hlavičkou Crazy World Tour 2019 ponúknu 20. novembra na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.  

 

Návštevníci podujatia sa i tentokrát môžu tešiť  na parádnu megašou. Scorpions sú známi veľkou produkciou. Dramaturgiou koncertu sľubujú obrovský hudobný, ale aj vizuálny zážitok. Za sprievodu mohutného spevu publika zahrá formácia tvrdý rock, ale aj povestné balady.  Rockovú atmosféru umocnia obrovské LED steny aj špeciálne efekty. Najväčšia slovenská hokejová aréna v novembri tohto roku zaznie napríklad aj hitmi ako Rock You Like A Hurricane, Still Loving You, Send Me An Angel či Wind Of Change.  

 

Pôvodom nemecká kapela má na svojom konte stovky miliónov predaných nosičov. Rockeri sa počas svojho vyše 50-ročného pôsobenia predstavili vo viac ako 80 krajinách sveta. Aj keď v hudobných vodách patria medzi jedných z najdlhšie pôsobiacich interpretov, milovníkov tvrdej muziky vedia svojou živou šou dostať do varu. V zložení Rudolf Schenker, Klaus Meine, Matthias Jabs, Mikkey Dee a Pawel Maciwoda publikum na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v novembri vtiahnu do rockového neba. Vstupenky budú v predpredaji od 14. marca od 10:00.


Použité zdroje:
Janka Marczellová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *