Scorpions sa vracajú do Česka

Nemecká kapela SCORPIONS je od roku 2010 na obrovskom svetovom turné a 3. decembra sa vráti do Českej republiky. V Ostravar Aréne v Ostrave predstaví najväčšie hity svojej viac ako päťdesiatročnej kariéry.

 

Rudolf Schenker založil v roku 1965 žiacky súbor. To bol základ kapely a ako profesionálov ich poznáme od roku 1969. Za roky fungovania si kapela vyskúšala kadečo – spoluprácu s Berlínskou filharmóniou, elektronické experimenty aj vydanie čisto akustického albumu. Svojich nahrávok predali viac ako 100 miliónov a s čistým svedomím sa dajú považovať za najúspešnejšiu nemeckú kapelu. Spevák Klaus Meine, gitarista Rudolf Schenker, ďalší gitarista Matthias Jabs, basgitarista Pavel Maciwoda a bubeník z Motörhead Mikkey Dee si určite ani v Ostrave neodpustia hity ako Winds Of Change, Still Loving You či Rock You Like A Hurricane. Predpredaj lístkov sa spúšťa 29. marca.  

Koncert preložený

Kapela Scorpions bola nútená preložiť tri decembrové koncerty, medzi nimi aj ten v Ostrave. Fanúšikovia však o šou nemeckej skupiny neprídu, koncerty boli preložené na jún. Ten v Ostrave sa bude konať 6. júna 2018. Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *