Scarlet ukázala nový singel a spustila predobjednávky albumu

Metalová kráľovná SCARLET zo Švédska má skvelé správy! Práve v týchto dňoch sa spustili predobjednávky k jej debutovému albumu »Obey The Queen«.
Album »Obey The Queen« bude plne k dispozícii 13. novembra 2020 prostredníctvom Arising Empire.

Link na predobjednávky: https://SCARLET.lnk.to/ObeyTheQueen

Album »Obey The Queen« bezchybne ilustruje komplexnosť a dualitu Scarletinho bytia – jej vonkajšiu krásu a vnútorný chaos, jej dobrotivosť a zlo zároveň, jej schopnosť odpúšťať a zároveň chuť po krvi. Scarlet je úchvatné stvorenie, ktoré personifikuje tie najtemnejšie a najškaredšie zákutia ľudskej mysle a Scarlet nikdy nie je tým, čím si myslíte, že je.

“Pri vytváraní tohto albumu som musela ísť hlboko do tých najtemnejších a najbolestivejších miest v mojom vnútri. Musela som sa prekopávať spomienkami, ktoré boli dlho schované a exhumovať roky plné trýznenia a hnevu. Takmer ma to zabilo. Chcem, aby tento album inšpiroval ľudí k tomu, aby boli sami sebou, aby žili slobodne. »Obey The Queen« je míľnikom v histórii, je to svetová dominancia. Teraz je to nový svet,” hovorí Scarlet.

Každá skladba vykresľuje konkrétnu dobu alebo situáciu v Scarletinom živote. Väčšinou píše v osamelosti vo svojej vile na chladom severe, ale na niektorých kúskoch, napríklad ‘#bossbitch’ a ‘Beauty &
Beast’, spolupracovala so švédskymi top textármi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *