S vlastnou značkou alkoholu tento raz prišli Scorpions

Už je azda tradíciou, že každú chvíľu nejaká rocková či metalová formácia príde so svojou vlastnou značkou alkoholu. A rok 2019 nebude ani v tomto ohľade určite iný. SCORPIONS sa ešte koncom minulého roka spojili so švédskymi destilérmi Mackmyra a vytvorili novú Rock N Roll Star whisky. Podľa ich stránky táto whisky oslavuje dedičstvo tejto legendárnej kapely procesom svojho starnutia. Po skladovaní v bareloch z amerického bourbonu a oloroso sherry sa celý proces končí v sudoch, kde bolo predtým skladované nemecké čerešňové víno.

 

Podľa firmy sa s pánmi z kapely skvele spolupracovalo a aktívne sa zaujímali o celý proces. „Konečne. Máme vlastnú whisky pripravenú na vydanie,“ vyjadrila sa samotná kapela. „Zbožňujeme ju! Táto whisky dospela k dokonalej zrelosti v neobyčajných sudoch z nemeckého čerešňového vína. Dúfame, že si ju užijete.“

 

O kvalite tejto firmy svedčí aj to, že počas svojej osemnásťročnej existencie sa stali najpopulárnejšou švédskou značkou whisky a v roku 2015 spolupracovali na whisky aj s kapelou Motörhead. A nám neostáva iné, ako popriať všetkým fanúšikom dobrej hudby a kvalitnej whisky – nazdravie.


Použité zdroje:
ultimateclassicrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *