S obmedzenou kapacitou, ale predsa len koncert

Ak ste sa tešili na júnový koncert fínskych grinderov Feastem, zaplakali ste, aj keď pod zadýchaným rúškom s okuliarmi by aj tak bolo hovno vidieť.
Prijmite, prosím, od organizátorov vreckovku, ako dôkaz, že Váš smútok je aj ich smútkom a namiesto užívania sedatív si veľkým písmom napíšte slovo KONCERT na dátum 19.6.2020.

Pôvodne avizované lokálne supporty ONANIZER a INSISTENT sa hecli a s ďalšími grindermi IMPULSEALER Vás znova pozývajú do pražskej Sedmičky.

Zatiaľ, čo starší Onanizer hlavne hrajú ako nahrávajú a počas takmer štvrťstoročia svojej existencie koncertovali skoro po celej zemeguli (chýba iba Monako a jedna nová africká krajina, ktorú OSN neuznáva), pražskí Insistent sú príkladom snaživej grindovej kapely novej vlny, ktorí niele že mastia na živo, ale pravidelne navštevujú psychológa a majstra zvuku v jednej osobe, Otyna vo Vyškove (Davos records).

IMPULSEALER sú síce nováčikmi, ale rozhodne nie neoperení (viď koberec Malého Johna), ich grindcore dokáže vystavať niekedy až neuveriteľne temné industriálne steny, o ktoré sa umlátil už nejeden schizofrenik.

 

Rezervácia

Pretože kapacita koncertu je v túto chvíľu omedzená na 70 účastníkov, využite rezerváciu cez email neonarcis@seznam.cz
Stačí napísať meno a počet lístkov. Tie budú k prevzatiu pripravené do 19:30 v deň akcie na Sedmičke. Po tomto termíne rezervácia prepadne do pekla.

S obmedzenou kapacitou, ale predsa len koncert

Onanizer, Insistent, Impulsealer, Strahov 007, Praha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *