S Megadeth na Harley Days zažiaria The Carburetors a Signum Regis

To, že sa na Harley Days v Prešove ukážu MEGADETH už všetci vieme a po Slovensku táto informácia vyvolala vlnu nadšenia. Okrem nich sa počas víkendu plného ikonických harleyov môžete tešiť aj na nórskych THE CARBURETORS a (v podstate) domácich SIGNUM REGIS.

 

„Večerný program má byť párty pre motorkárov, metalistov aj rockerov. Na svete existuje množstvo kvalitných kapiel, dokonca sme objavili také, ktoré vieme, že pozveme o rok. The Carburetors a Signum Regis boli naša prvá voľba a sme radi, že prijali naše pozvanie, pretože to chceme mať pestré. Ak ste ich ešte nepočuli, nevadí,“ pozýva na podujatie Edo Kopček z Harley-Davidson Prešov.

 

The Carburetors hrajú chytľavý mix rock n‘ rollu, heavy metalu a hard rocku, ktorým si podmanili celú Európu. Istý novinár o nich napísal, že sú zmesou Chucka Berryho  a Motörhead, ktorú niekto polial poriadnou dávkou benzínu a zapálil. Na konte majú štyri albumy, posledný Laughing In The Face Of Death je z roku 2015.

 

Spevák Signum Regis Marián Petranin pôsobí na metalovej scéne už od 90. rokov.  Momentálne žije v Sofii a so svojou v zahraničí úspešnou kapelou zavíta na jeden víkend do rodného mesta. „Hrali sme pred Powerwolf, Helloween, Refuge, ale Megadeth je skrátka iná liga. Je to pre nás obrovská pocta a možno aj zadosťučinenie za našu dlhoročnú snahu. Megadeth je veľká kapela. Sám som ich fanúšik a videl som ich niekoľkokrát naživo, ale hrať pred nimi v mojom rodnom meste je viac než splneným snom,“ priznáva Prešovčan Marián Petranin. Kapela je momentálne na turné k novej nahrávke The Chapter IV: The Reckoning. Na slovenskom koncerte odohrajú najväčšie pecky zo svojich piatich albumov.

 

Takže sa všetci vidíme 16. a 17. júla v Prešove pred Tatran Handball Arenou (Mestskou športovou halou). Lístky sú v predaji v sieti predpredaj.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *