S.D.I. vystúpi na Thrash Offensive Vol.3

Satan’s Defloration Incorporated alebo S.D.I. sú kapelou, ktorá je v pamäti hlavne starších ročníkov. Po troch vydaných albumoch z druhej polovice 80. rokov svoju aktívnu činnosť prvýkrát ukončili. To boli začiatky rokov 90-tych.

Po minuloročnom reunione sa však hity ako Megamosh, PanicIin Wehrmacht, Alcohol, Wanker, Sign Of The Wicked alebo I Wanna Fuck You opäť vrátili na pódiá v prevedení živého vystúpenia. Vychutnať si ich teda môžu nielen skalní, ale aj tí mladší fanúšikovia.
Ohlasy na živáky sú viac než pozitívne. Kapela zároveň sľubuje, že fanúšikom predstaví nezabudnuteľný koncert. Pre mnohých to bude návrat do mladosti, keďže S.D.I. je jednou z kapiel, na ktorej vyrastali mnohí metalisti. Slovenskí fanúšikovia si môžu vychutnať 90 minútový set, počas ktorého zaznejú všetky dôležité skladby.

Maďarskí MÖRBID CARNAGE hrajúci agresívny a nabrúsený thrash metal budú prvou supportujúcou kapelou. Majú za sebou dva štúdiové albumy vydané u Pulverized Records. Vystúpenia tejto party sú priam nabité energiou.
Supportovať S.D.I. bude aj stálica thrashmetalovej scény, MAJSTER KAT. Aktuálny album Memento z minulého roka dokazuje, že sú jednou z najlepších thrashových kapiel na Slovensku.

Po ich boku sa predstaví ich “spriaznená duša” kapela RADIATION. Radiation začali robiť bordel niekedy na jar 2005, ešte pod starým názvom Stone Liver (Kamenná pečeň). V roku 2011 vychádza split MC so slovenskými kolegami Oldblood, peruáncami R.I.P. a japonskou legendou Abigail. Po viac než dvojročnej medzere v diskografii vychádza koncom roka 2013 vinylové 7″EP s názvom Plutonium Overdose, vydané pod záštitou vlastného vydavateľstva Atomic Vision productions v spolupráci s tromi spriatelenými labelmi a podporovateľmi. Momentálne prebieha príprava na nahrávanie full-length albumu a split MC s kapelou podobného razenia.

Štvoricu účinkujúcich kapiel uzavrie poľská svorka TERRORDOME. Krakovské kvarteto hrajúce rýchly a brutálny crossover thrash metal inšpirovaný hudbou rokov osemdesiatych po vzore Razor, Nuclear Assault, Slayer, DRI či Cryptic Slaughter. Kapela je na scéne od roku 2005 a aktívne koncertuje vo svojom kraji aj v zahraničí. Stáli na pódiu po boku takých kapiel, ako sú Suicidal Angels, Accuser, Caliban, Ratos De Para, Frontside a mnohých ďalších.

Myslím, že sa je na čo tešiť. Takže sa vidíme 20. 11. 2015 o 19:00 v bratislavskom klube Fuga

S.D.I. vystúpi na Thrash Offensive Vol.3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *