S Angrou vystúpia na Slovensku aj Halcyon Way a Ravenscry

Už tento víkend zasiahne ANGRA Slovensko, a to hneď dvakrát. V sobotu 7. apríla v bratislavskom Ateliéri Babylon a v nedeľu 8. apríla v košickom Collosseu jej bude na premiérovej slovenskej návšteve robiť spoločnosť GEOFF TATE a jeho kapela Operation: Mindcrime na oslavu 30. výročia albumu, podľa ktorého je kapela pomenovaná. To ale nebude jediný hosť večera. Pre tieto známejšie mená bude publikum zahrievať HALCYON WAY a RAVENSCRY.

 

Ravenscry to na Slovensko nemajú veľmi ďaleko a určite neznejú ako nárek havranov. Taliani sa zaraďujú k alternatívnemu či gothickému metalu. Ich história sa začala písať v roku 2008 a za tých 10 rokov vydali tri dosky a jedno EP. Album The Invisible oslávil teraz vo februári rok a je zatiaľ posledným dielom pätice pod vedením šarmantnej Giulii Stefan. Ravenscry preto potešia všetkých nadšencov ženských vokálov.

Americká partia Halcyon Way sa oddala technickému (až progresívnemu) heavy metalu už v roku 2001. Formácia z Atlanty vedená Steveom Braunom má na konte štyri albumy. Posledná platňa je z roku 2014 a nesie názov Conquer. Na jej nasledovníkovi kapela usilovne pracuje a nie je pochýb, že si Halcyon Way podmania Slovákov.

 

Lístky sú stále dostupné v predpredaji a rýchlo sa míňajú, preto by ste s ich kúpou určite nemali váhať. Vidíme sa cez víkend na večeroch plných kvalitného metalu!  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *