Rusi Dunwich vypustili do sveta hororovú skladbu

Dunwich odpremiérovali zaujímavú pesničku s pútavým videoklipom Through the Dense Woods. Tá bude aj na ich prichádzajúcom albume Tail – Tied Hearts. Novinka vyjde pod hlavičkou Caligari Records 21. augusta.

Dunwich sú ruské trio, ktoré je unikátne a ponúka vzrušujúcu muziku. Label Caligary je nadšený, že môže kapele vydať svoj debut.

Pre pochopenie muziky Dunwich sa musíme pozrieť na každého jej člena zvlášť. Najprv si však pozri klip a vypočuj podarenú skladbu. Pod videom je rozpísaná charakteristika členov kapely. 

Hlavnou postavou je frontwomanka Margarita Dunwich. Nie je len vokalistkou, ale aj jej život pozostáva z tvrdej muziky a temného vizuálu. Ponúka nám štýl, ktorý je sčasti odvodený od vplyvu jej otca, ktorý vyrastal za železnou oponou. Venoval sa extrémnej muzike v čase, keď ju bolo náročné robiť.

Gitarista/varhaník Anton Bronikov sa narodil do hudobnej rodiny. Už od detstva navštevoval hudobnú školu. Ako tínedžer oceňoval muziku nielen kvôli rebélii.

Bubeník Mikhail Markelov objavil spojenie s hudbou trošku neskôr. Za bicie si prvýkrát sadol po tom, čo odišiel zo školy. Ako samouk sa naučil hrať rôzne štýly s akceptovaním faktu, že dobrá muzika nemusí byť spojená s výlučne jedným žánrom.

Ako celok, Dunwich ťa zavedie na bezodný oceán tvojich emócii. Toto je neočakávaný krik v púšti tvojho vedomia. Toto je prechádzka cez temný les tvojej mysle. Cieľom Dunwich je to, aby si sa pozrel na dno svojich myšlienok. Chcú ti pripomenúť, čomu sa snažíš vyhýbať každý deň. Tvoje emócie vedia povedať všetko.


Použité zdroje:
http://bruderdeslichts.com/tag/russian-black-metal/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *