Rockový košický kolotoč (fotogaléria)

V sobotu a nedeľu počas uplynulého víkendu (23. – 24. apríl) sa konala v košickom Collosseum Clube súťaž rockových kapiel. V sobotu sa mali prezentovať štyri skupiny, no ako som sa dozvedel, prišla iba jedna, a to THE SAGES. V nedeľu už dorazili všetci traja účastníci.

 

Prvý vystúpili košický MEGALIT hrajúci metal/rock. Zahrali päť vlastných skladieb, väčšina bola spievaná v slovenčine. Podali perfektný výkon, ako sa na zohratú kapelu patrí. Uvidíme sa s nimi aj vo finále ROKOKA 5. mája 2016 v Košiciach na Dolnej bráne. Ďalšia skupina bola IN TARS zo Smižian. Zahrali v rockovom štýle tri skladby z vlastnej tvorby. Speváčka s úžasným hlasom predviedla dokonalú šou. V poradí tretia sa predstavila skupina THE ELDERS. Zahrali zmes rockových skladieb, ale nie vlastnú tvorbu. Spevácky výkon Petry Szaryszovej bol excelentný.

 

Jednoznačne môžem povedať, že pódium v Collosseum Clube je na špičkovej úrovni ako aj zvuk a osvetľovacia technika. Môže byť snom zahrať si na tomto pódiu, preto sa čudujem neúčasti niektorých kapiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *