Rockoví supermani točia nový klip a zahrajú si po boku Nazareth

Brnianska partia SOUPERMAN bude po ďalšom úspešnom roku opäť zaneprázdnená. Čoskoro sa chystá predstaviť animovaný klip k piesni Edita, v ktorom sa má objaviť hokejista Jiří Dopita. Premiéra klipu je stanovená na september a kapela sa ňu nadviaže sériou koncertov v niekoľkých veľkých mestách po boku svetových hviezd.

 

„Posledný klip na pesničku Pilot sme púšťali von na jar, a to sme ešte zďaleka netušili, ako bude úspešný. Niekoľko týždňov sa držal na špičkách rockparád, čo bola pre nás obrovská motivácia nezaspať na vavrínoch a makať ďalej. Oslovili sme preto veľmi šikovného animátora Ondra Somolíka a v septembri vypustíme náš prvý animovaný klip, takže sa sami veľmi tešíme“, hovorí frontman kapely Robert Jančík.

 

Kapelu čaká vyťažená jeseň, kedy sa predstaví po boku niektorých zahraničných legiend, ako sú britskí Nazareth, s ktorými si zahrá 29. septembra vo veľkej sále pražskej Lucerny, alebo americká zostava Grinder Blues, ktorú privíta na domácej scéne v brnianskom Metro Music Bare o týždeň skôr.  „Je to skvelá príležitosť stretnúť sa s kapelami, ktoré nás v mnohom ovplyvnili. Navyše to bude krst ohňom pre nového člena kapely. V lete sme sa v dobrom rozišli s basákom Jardom a jesenné koncerty už odohráme v novej zostave. Kto ho nahradil si ale zatiaľ necháme pre seba,“ zahmlieva Jančík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *