Rockové mrazenie sa tentokrát uskutoční v Púchove

Každý správny rocker si piatok 4. decembra poznačí v kalendári červenou fixkou. V púchovskej STC Aréne sa totižto uskutoční putovný festival s názvom ROCKOVÉ MRAZENIE. Priaznivci slovenskej hudby sa môžu tešiť na vystúpenie legendárnej kapely Tublatanka, divokého punk and rollu v podaní Slobodnej Európy či na skupinu Arzén. 

Mikulášsku rockovú nádielku má na svedomí Agentúra Topfest, ktorá sa po minuloročnom bratislavskom koncerte rozhodla priniesť Rockové Mrazenie aj na Považie. „Ako každoročne aj tentoraz sa na Rockové mrazenie tešíme. Zakaždým na ňom vládne príjemná, už mierne vianočná atmosféra, ktorej, samozrejme, dominuje kvalitná hudba,“ povedal za organizátorov Dušan Drobný.

Dnes mám rande so svojím mestom… Maťo Dzurinda Ďurinda si s Tublatankou randí už od 80. rokov a v Púchove to roztočia ako hlavná hviezda večera. Kontrovať im bude Whisky so Slobodnou Európou, ktorá je na scéne takmer rovnako dlho. Hity ako Pes, Unavení a zničení či Podvod celkom určite rozbesnia dav a možno uvidíme aj nejaké to mikulášske pogo. Predstaví sa aj víťaz SuperStar z čias, keď to bola ešte spevácka súťaž, Peter Cmorík a terchovsko-žilinská rocková skupina Arzén. No aj tých najodvážnejších a najtvrdších rockerov organizátori mierne zmrazili, pretože po skončení koncertov nasleduje ešte bonusová „diskotéka“ s Majkom Spiritom. Ale veď v čas predvianočný, keď sa na nás všade z obchodov valí vianočný spirit, by sme mali byť dobre naladení a usmiati a nekomentovať tento mrazivý prešľap.

Časový harmonogram kapiel :

18:00 Arzén
19:00 Peter Cmorík
20:30 Tublatanka
21:50 Slobodná Európa
23:10 Majk Spirit

    

V Púchove ale Rockové Mrazenie nie je po prvýkrát. Starší fanúšik si možno spomenie aj na jeden z predchádzajúcich ročníkov, konkrétne na ro(c)k 2007, keď sa tu predstavila britská legenda Nazareth či český Arakain. Nám ostatným ostáva len dúfať, že zažijeme podobnú skvelú atmosféru a odnesieme si čo najviac nezabudnuteľných zážitkov. Lístky sú k dispozícii tu. Tešíme sa na vás v Púchove! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *